71 318 38 70
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Bramy rolowane

Podobnie jak w bramach segmentowych, bramy roletowe umożliwiają parkowanie pojazdu tuż przed bramą, głównym atutem jest jednak brak prowadnic sufitowych, dzięki czemu zaoszczędzamy miejsce wewnątrz garażu. Czasem warunki montażowe garaży - zwłaszcza tych starszych - właśnie dzięki braku prowadnic pozwalają tylko i wyłącznie na montaż bramy rolowanej na zewnątrz garażu( na elewacji) lub wewnątrz garażu.

Wymagania montażowe: Minimalne nadproże na zewnątrz lub wewnątrz garażu to 30-35cm (w zależności od gabarytów bramy) na skrzynkę nawojową. Ścianki boczne: min.9cm/strona. Płaszcz bramy prowadzony jest pionowo i nawijany na wał. Umożliwia to parkowanie tuz przy bramie, co ma znaczenie szczególnie w przypadku małych garaży.

Płaszcz jest wykonany z profili aluminiowych PA-77 wypełnionych pianką poliuretanową bezfreonową, jest wytrzymały na działania mechaniczne oraz zapewnia dobrą izolacyjność cieplną.

Solidne aluminiowe prowadnice uniemożliwiają wyrwanie a zastosowane w nich szczotki zapewniają cichą i płynną pracę płaszcza bramy.

Wmontowana uszczelka dolna, komorowa zapewnia idealne przyleganie do posadzki oraz niweluje drobne nierówności podłoża. Płaszcz bramy jest połączony z rurą nawojową za pomocą tzw. wieszaków, które jednocześnie pełnia rolę blokady i uniemożliwiają podniesienie bramy po całkowitym jej zamknięciu , tym samym nie ma potrzeby stosowania dodatkowego zabezpieczenia. Standardowo brama jest wyposażona w napęd elektryczny, uruchamiany przełącznikiem klawiszowym z wnętrza pomieszczenia.

Dodatkowo można zamontować wyłącznik zewnętrzny, kluczykowy a także zdalne sterowanie i fotokomórki, co znacznie poprawia komfort obsługi niezależnie od warunków atmosferycznych. Istnieje możliwość wkomponowania w bramie profili z przeszkleniem co zapewni lepszy poziom oświetlenia wnętrza. Bramy są wykonywane w kilku kolorach z palety RAL oraz w kolorze drewnopodobnym.

Czas oczekiwania: 2 tygodnie

Montaż: 4-8 godzin.

 
rzetelna firma
OKna PCV
535 580 103, 795 94 95 94
Rolety zewnętrzne, roletki materiałowe, moskitiery
535 580 103
Bramy, Drzwi, Okna dachowe, Automatyka bram
502 330 722
Fibaro (inteligentne sterowanie domem)
795 94 95 94
Serwis
Jarosław Jeluków
666 553 222
Księgowość
Magdalena Jeluków
608 505 341