71 318 38 70
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

KNS Veka

KNS – ŚLĄSKA FABRYKA OKIEN- 10 LAT GWARANCJI

Okna Śląskiej Fabryki Okien „KNS” oparte są na profilach wiodącego, światowego producenta firmy VEKA. Charakteryzują się wysokim współczynnikiem stabilności całych ram oraz skrzydeł, dzięki temu nie są podatne na wygięcia czy skręcanie. Posiadają znakomitą odporność na wszelkie zmiany temperatur i zjawisk atmosferycznych. Jest to szczególnie istotne w naszym klimacie, kiedy to konstrukcja profilu okiennego zmuszona jest wykonać ciężką pracę w postaci naprężeń, w szczególności na narożach okiennych. Wszystkie z nich należą do najwyższej klasy produkcji w systemie stolarki otworowej – klasy A. Okna Śląskiej Fabryki Okien "KNS" należą do najnowocześniejszych na świecie zarówno pod względem technologicznym, estetycznym i wytrzymałościowym i posiadają Europejski Certyfikat Jakości ift Q-ZERT. Jest to bardzo ważna korzyść z punktu widzenia wiarygodności oferty dla Klienta, która oznacza dla niego pewność zakupu okien najwyższej jakości.

Innowacyjna technologia V-PERFECT już w KNS

Kolejny wielki krok w rozwoju produkcji naszych okien - wprowadzamy do naszej oferty innowacyjną technologię V-PERFECT, która pozwala na wykonanie idealnie cienkich zgrzewów.

V-PERFECT to opatentowana technologia stanowiąca ogromny przełom w zakresie zgrzewania i oczyszczania profili PVC, pozwalająca na uzyskanie najwyższej jakości połączeń naroży.

Okna wykończone tą techniką wyróżniają się wyjątkowo estetycznym wyglądem.

PRZYKŁADOWE MODELE NA PROFILACH VEKA

rzetelna firma
OKna PCV
535 580 103, 795 94 95 94
Rolety zewnętrzne, roletki materiałowe, moskitiery
535 580 103
Bramy, Drzwi, Okna dachowe, Automatyka bram
502 330 722
Fibaro (inteligentne sterowanie domem)
795 94 95 94
Serwis
Jarosław Jeluków
666 553 222
Księgowość
Magdalena Jeluków
608 505 341