Aktualności

W tym dziale będziemy się dzeilić z Państwem różnymi artykułami odnośnie produktów.
Znajdą się tutaj również porady montażowe itp. Zapraszamy. 

Tytan Wins - nowy standard izolacji i uszczelnienia na bazie folii płynnych. Perfekcyjny montaż stolarki okiennej i drzwi ma kluczowe znaczenie dla ich późniejszego użytkowania oraz eliminacji strat ciepła.

System Wins posiada wiele zalet, jednakże te najważniejsze przy wyborze dla Klienta jest to, że system posiada 10-letnią odporność na promienie UV, czyli ocieplenie wymarzonego domu można wykonać w późniejszym terminie. Czas nie jest już przeszkodą.

Kolejnymi zaletami jest poprawienie dźwiękoszczelności oraz redukcji drgań w szczególności przy wielkich gabarytach, oraz brak wykraplania i zagrzybienia od strony wewnętrznej.

Na rynku istnieje wiele technik montażu warstwowego jednakże tylko TYTAN WINS zapewnia zintegrowany system 3-wartwowego uszczelnienia oraz 20-letnią gwarancję na połączenie ościeżnicy z murem.

  

Przy szczelnym montażu z użyciem płynnych foliinie jest wymagane specjalne przygotowanie ościeża, oczywiście otwór okienny powinien być oczyszczony z pyłu, kurzu oraz innych zanieczyszczeń co pozwala na zaoszczędzenie dużo czasu.

Gwarancja rezultatu to podstawowa cecha dobrego montażu wykonywanego przez monterów z należytą starannością i w prawidłowy sposób – co jesteśmy w stanie zagwarantować naszym klientom.

 Jesteśmy certyfikowanym wykonawcą Tytan Wins.

Zapraszamy.